Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Інспекцією прийнято до експлуатації реконструйований ДОЦ «Іскорка» у складі ігротеки та гуртожитку з адміністративним блоком у м.Святогірську.

ДОЦ «Іскорка»

Дитячий оздоровчий центр «Іскорка» розташован в м.Святогірськ по вул. Островського, 31 на території яка зайнята лісом хвойних та листяних порід, озером площею 1420 м² з закріпленим берегом та пляжем.

На території дитячого табору розташовані житлові, адміністративні та господарсько-побутові одно- та двоповерхові будівлі, з елементами благоустрою.

Для покращення умов перебування дітей та підлітків в ДОЦ «Іскорка» була проведена його реконструкція.

Так, відповідно до дозволів Інспекції були проведені роботи з реконструкції споруд в наступному складі:

- гуртожиток з адміністративним блоком – двоповерховий, з висотою приміщень 3,0м, призначений для проживання обслуговуючого персоналу чисельністю 30 чоловік.

- ігротека – одноповерхова , з висотою приміщень 3,0м, призначена для для відпочинку та розваг дітей (у складі: кабінети образотворчого мистецтва, «умілі ручки», комп’ютерний клас, ігрові зали).

Замовник об’єкта будівництва ВАТ «Донецькгірмаш»

Генпроектувальник – ПП «Рестро»

Генпідрядник – ТОВ «Прайд»

Загальна площа ігротеки – 283,6кв.м

Загальна площа гуртожитку – 471,0кв.м

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку