Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Завершено укріплення берегової смуги Азовського моря на території Ялтинської селищної ради.

Укріплення берегової лінії

Відділом капітального будівництва Волноваської районної державної адміністрації отримано сертифікат відповідності на укріплення берегової смуги Азовського моря на території Ялтинської селищної ради, яке виконано для запобігання стихійного лиха, а саме для захисту від систематичного підтоплення будинків та доріг, які знаходяться у прибережній зоні.

Укріплення берегової лінії

Берегозміцнююча стінка розміщена на території бази відпочинку «Нова Ялта» поміж існуючою огорожею бази відпочинку «Волна» і границею території бази відпочинку «Нептун» в смт.Ялта Першотравневого району Донецької області та уявляє собою металеву стіну з двох ліній шпунта Ларсена. Простір між шпунтами заповнено бетоном, загальна товщина стіни складає 350 мм, висота - 1,4м.

Для захисту території від підтоплення дощовими та талими водами в шпунтованій стіні передбачені дренажні пристрої.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку