Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Розпочато прийняття в експлуатацію автомобільних доріг включених до Програми Євро 2012 в м. Донецьк.

У рамках здійснення програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу на території Донецької області здійснюється будівництво, реконструкція, ремонт та введення в експлуатацію автомобільних доріг.

Загалом до Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, що затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2010р. №357 (із змінами) залучено 47 доріг, які знаходяться у комунальній власності.

Інспекцією вже прийнято до експлуатації розворотне кільце по пр. Миру у Ворошиловському районі та транспортну розв’язку на перехресті вул. Челюскінців і пр. Таманський у Київському районі м. Донецька.

Прийняте в експлуатацію розвортне кільце дозволить відрегулювати рух транспорту який слідує з дороги Донецьк – Харцизьк – Амвросіївна – КПП «Успенка», а також на період проведення спортивних змагань полегшить проїзд автотранспорту к стадіону «Олімпійський». Протяжність розворотнього кільця – 430м.

По даним аналізу інтенсивності руху, проведеного ТОВ «Автомобільна компанія» розрахункова інтенсивність руху на перспективу по розворотньому кільцю по пр. Миру складатиме 13128авт. на добу, на 20 літню перспективу – 15837авт. на добу.

Протяжність транспортної розв’язки на перехресті вул. Челюскінців і пр. Таманський у Київському районі м. Донецька – 235м

Будівництво, реконструкція, ремонт доріг яке здійснюється та території Донецької області сприятиме поліпшенню дорожніх умов та забезпечить підвищення рівня безпеки дорожнього руху.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку