Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Щодо проведення ліцензійної комісії.

03.02.2011р. відбулося засідання ліцензійної комісії Інспекції Держархбудконтролю у Донецькій області, на якому було розглянуто 12 заяв суб’єктів господарювання (з них 10 - заяв на видачу нової ліцензії, 2 - заяви на зміну переліку робіт до діючої ліцензії).

За результатами засідання з урахуванням зауважень та пропозицій членів комісії було прийнято рішення підтвердити спроможність 12 суб’єктам господарювання, що подали заяви, здійснювати господарську діяльність, пов’язану із створенням архітектури.

Також на засіданні було подовжено розгляд результатів перевірок дотримання суб’єктами господарювання ліцензійних умов, згідно чого ліцензійною комісією були прийняті рішення:

- Після з’ясування додаткових обставин перенести слухання справи ПП «ДОМІНАНТА» на наступне засідання;

- Надати ПП «Строй-Контракт» місячний строк та усунення зазначених у акті перевірки порушень ліцензійних умов.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку