Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Про порушення містобудівного законодавства ТОВ«Монополь и К».

При проведенні перевірки 21.10.2010р. Інспекцією державного архітектурно – будівельного контролю встановлено факт експлуатації добудованих поверхів існуючої будівлі килимового цеху під виставковий центр з адміністративними приміщеннями по пр. Таманському , 18Б в м. Донецьку без прийняття в експлуатацію у порядку передбаченому діючим законодавством, а саме без отримання сертифіката відповідності.

За результатами виявлених порушень Інспекцією ТОВ « Монополь и К» надано припис про зупинення експлуатації об’єкту до отримання сертифікату відповідності.

ТОВ « Монополь и К» звернулось до Донецького окружного адміністративного суду з позовною заявою про визнання протиправним наданого Інспекцією припису та про його скасування.

Постановою Донецького окружного адміністративного суду від 03.12.2010р. у задоволені позовних вимог ТОВ « Монополь и К» відмовлено.

ТОВ « Монополь и К» звернулось до Донецького апеляційного адміністративного суду з апеляційною скаргою, в якій просив суд скасувати постанову Донецького окружного адміністративного суду від 03.12.2010р. та прийняти нову постанову, якою задовольнити позовні вимоги в повному обсязі.

Колегія суддів заслухавши представників сторін, перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, прийшла до висновку, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню.

Колегія суддів погодилась з висновком суду першої інстанції, що припис виданий Інспекцією є правомірним, вимоги припису обґрунтованими, відповідають нормам закону, припис видано на підставі правомірно проведеної перевірки та згідно наданих Інспекції повноважень.

27.01.2011р. Донецький апеляційний адміністративний суд виніс ухвалу, якою апеляційну скаргу ТОВ « Монополь и К» залишив без задоволення.

На цей час Інспекцією готується судовий позов про зобов’язання ТОВ«Монополь и К» виконати припис від 21.10.2010р.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку