Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Начальник Інспекції взяв участь в спільній селекторній нараді за участю керівників обласних комітетів доступності.

08.02.2011 року відбулась селекторна нарада Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлового-комунального господарства України за участю керівників обласних комітетів доступності.

В нараді взяли учать: заступник голови Донецької облдержадміністрації Аліпов О. М., начальник Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області Курчин О. Г., заступник Донецького міського голови Ляховець В. А. та представники комітету доступності.

На нараді розглянуті питання щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями в Донецькій області.

Зазначено, що Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області постійно проводиться робота в напрямку недопущення порушень законодавства стосовно соціальної захищеності інвалідів.

Так, при наданні дозволів на виконання будівельних робіт Інспекцією перевіряється проектна документація щодо дотримання вимог нормативів по безбар’єрності. Також, Інспекцією при прийнятті завершених будівництвом об’єктів соціальної інфраструктури до експлуатації (при проведенні підсумкової перевірки) залучаються представники обласної організації інвалідів.

У випадку виявлення порушень вимог проектних, будівельних норм та правил проводиться робота по стягненню штрафних санкцій з проектних та будівельних організацій.

Інспекцією вже притягнуто до відповідальності проектну організацію ТОВ«ЄВФ «ЄВА» за порушення вимог державних будівельних норм із урахування потреб інвалідів при розробці проекту нежитлового вбудованого приміщення та нежитлового підвального приміщення по вул. Ювілейна, 85 у м.Артемівську під магазин змішаних товарів. На теперішній час порушення усунені, проект відкориговано, на об’єкті встановлена кнопка виклику.

З загальної кількості прийнятих в експлуатацію об’єктів у 2010 році 471- об’єкти житлово-громадського призначення, з них 137 об’єктів обладнано пандусами; 120 – забезпечено вільний доступ, 214 – обладнано іншими засобами доступності.

Питання улаштування пандусів на об’єктах громадського призначення та на об’єктах Євро 2012 постійно знаходиться на контролі Інспекції.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку