Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Прийнято до експлуатації два житлових будинка в Київському районі м. Донецька

Будівництво житлового будинку

Інспекцією прийнято до експлуатації два багатоповерхових житлових будинка з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземними автостоянками та РП з поєднаною трансформаторною підстанцією.

Два 17-поверхових будинка розташовані по вул.Совєтська у Київському районі м. Донецька, біля Київського виконкому.

На першому поверсі кожного з житлових будинків розміщені приміщення громадського призначення (виставкові зали). З другого по сімнадцятий поверх - одно-, дво-, трикімнатні квартири ( по 6 квартир на поверсі).

Висота першого поверха – 3,8м, висота житлових поверхів – 3,1м.

Будинок збудовано з використанням сучасних технологій: несучий каркас з монолітного залізобетону; зовнішні стіни – цегла з плитним утепленням; зовнішні стіни першого поверху облицьовані керамогранитом.

Натуральна цегла та фасад з мінераловатним утеплювачем дозволяють будинку "дихати" і, з одного боку, не дають скупчуватися зайвій вологи всередині квартир, а з іншого, захищають від попадання вологи ззовні. Це створить здоровий і комфортний мікроклімат. Такий тип будинку гарантує підвищену міцність будівлі та максимальний захист від примх погоди.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку