Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

У Донецькій області почали працювати нові вітроагрегати.

Вітряк

Поблизу узбережжя Азовського моря, приблизно 40 км на схід від Маріуполя, знаходиться Новоазовська ВЕС в Донецькій області - одна з найбільших вітроелектростанцій України.

Тут, на великій 124-гектарній території, під вітром обертають лопастями вежі численних установок ВЕС.

На Новоазовській ВЕС функціонують близько двохсот агрегатів USW56-100 потужністю в сто кіловат (кожен має 18-метрову по висоті вежу гратчастої конструкції і по три лопасті 8-метрової довжини), а також ряд більших (як по потужності, так і за габаритами) установок 600-кіловатних Т600- 48 (у кожної з них - 60-метрової висоти кругла башта і три майже 24-метрові лопасті).

Сьогодні технічний парк станції поповнюється набагато більш потужними новітніми вітроустановками.

У лютому 2011 року Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області прийнято до експлуатації XVII чергу будівництва з 18-ти ВЕУ типу USW 56-100 (АСКОЕ у с. Безіменному) та XV чергу будівництва з 3-х ВЕУ типу USW 56-100 (ПС 110/35/10 кВ у с. Безіменному) Новоазовської ВЕС потужністю 50 МВт.

Розрахункова потужність одного вітроагрегату 77,209МВт/рік

Слід відзначити, що за наявною зараз сумарною встановленою потужністю ВЕС, що діють на українській території, Україна посідає перше місце серед держав СНД.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку