Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

В Великоновосілківському районі Донецької області прийнято в експлуатацію культурно - досуговий комплекс.

Культурно - досуговий комплекс

Інспекцією прийнято в експлуатацію культурно - досуговий комплекс, загальною площею 710,5кв.м в с. Красна Поляна Великоновосілківського району.

На підставі дозволу Інспекції на виконання будівельних робіт в будівлі культурно-досугового центру проведено капітальний ремонт, а саме: заміна покрівлі, вікон та дверей, улаштування стін, стелі та підлоги, електромонтажні та електроосвітлювальні роботи.

Замовник будівництва - Краснополянська сільська рада, підрядник - Концерн «Донецькагробуд» м.Донецьк. Роботи здійснювались за рахунок коштів Державного бюджету.

До складу приміщень культурно-досугового комплексу входять: актовий зал, бібліотека, зал для дискотеки, кімната для занять хореографією, музикою, танцями, комп'ютерний клуб, кімната для занять художнім мистецтвом та ін. Також в Центрі розміщено музей народного українського та грецького мистецтв.

Для Великоновосілківського району прийнятий в експлуатацію культурно - досуговий комплекс є особливою гордістю. Це колосальний внесок у розвиток культури села та всього району.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку