Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Реконструкція існуючого вокзалу на станції Донецьк.

Реконструкція вокзалу

Одним з пріоритетних напрямків з підготовки до ЄВРО-2012 визначена реконструкція вокзального комплексу станції Донецьк.

Існуючий вокзал станції Донецьк побудований в 1945-1949 роках минулого сторіччя. За час свого існування зазнавав два рази незначної реконструкції з метою надання йому естетичного вигляду і збільшення зручностей пасажирам. Реконструкція виконувалась практично без збільшення пропускної спроможності вокзалу, покращено зовнішній вигляд самої будівлі та її приміщень, підвищено комфорт для перебування пасажирів.

Незважаючи на зростаючий пасажиропотік (у цей час пасажирообіг вокзалу станції Донецьк складає більше 6 млн. чол. / рік також зросли розміри вантажних перевезень), при проведенні реконструкції проблеми пропускної спроможності вокзалу й самої станції практично не вірішувались.

У зв’язку з пред’явленням нових вимог до якості обслуговування пасажирів та необхідності вирішення проблем зростаючого пасажиропотоку на час проведення в Україні фінальних ігор Чемпіонату Європи 2012 реконструкція технологічного вокзального комплексу станції Донецьк стала необхідним заходом.

17.02.2011 Інспекцією видано дозвіл на виконання будівельних робіт з реконструкції існуючого вокзалу на станції Донецьк.

Проектом передбачено часткове переобладнання приміщень вокзалу відповідно з технологічним завданням.

Після реконструкції загальна пропускна спроможність вокзального комплексу зможе збільшитися на період пікового навантаження під час проведення футбольного чемпіонату 2012 до 30000 пас/добу, що дорівнює більш ніж 50% від загальної кількості відвідувачів стадіону.

При цьому фактична місткість існуючого вокзалу на теперішній час складає 700 пасажирів при потрібній розрахунковій місткості 1200 пасажирів, а після реконструкції з обліком конкурсу та транзитного вокзалу розрахункова місткість буде складати 1700 пасажирів.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку