Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Інспекцією проводяться перевірки виробників будівельних матеріалів і виробів на відповідність державним стандартам нормам і правилам.

Перевірка буд.матеріалів

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю проведено планову перевірку одного з потужніших виробників керамічної плитки в Україні ЗАТ «Зевс Кераміка», розташованого за адресою: м. Слов’янськ, вул. Гончарна, 7, на відповідність державним стандартам нормам і правилам, а саме ДСТУ Б В.2.7 -117-2002 (ГОСТ6787-2001) «Плитка керамічна для підлог. Технічні умови».

ЗАТ «Зевс Кераміка» - спільне італійсько-українське підприємство, яке створено у 2003 році. При виробництві керамограніту підприємство використовує новітні технології, на підприємстві працює потужна автоматизована лінія по виробництву плитки керамічної, при роботі якої практично не застосовується людський фактор.

ЗАТ «Зевс Кераміка» в добровільному порядку проведено сертифікацію плитки глазурованої для підлог, та плитки керамічної не глазурованої сертифікати відповідності дійсні по 2016 рік.

Випробувальна лабораторія на підприємстві атестована ДП «Донецькстандартметрологія» термін атестації до липня 2013 року.

Спеціалістами інспекції були відібрані зразки продукції яка виготовляється ЗАТ «Зевс кераміка» для перевірки якості. Встановлено, що продукція відповідає вимогам ДСТУ Б В.2.7 -117-2002 (ГОСТ6787-2001) за всіма нормативними показниками.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку