Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Навесні розпочнеться випробування злітно-посадкової смуги.

В квітні 2011 року розпочнеться тестування нової злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту Донецьк. Процедура триватиме близько восьми місяців, та в кінці року на нову ЗПС зможуть приземлюватись літаки внутрішніх та міжнародних рейсів.

Вже завершені основні будівельно-монтажні роботи, які проводяться відповідно до дозволу Інспекції на виконання будівельних робіт від 29.12.2008р. Виконано винос газопроводів і водоводів високого тиску з перемиканням в нову мережу, роботи по стабілізації ґрунту, шари грунтоцементу, тощого та важкого бетонів, улаштування узбіч штучної злітно-посадкової смуги (ШЗПС), рульової доріжки (РД-1) і першої черги магістральної рульової доріжки (МРД), виконано фундаменти та каркас будинку стартової аварійно-рятувальної станції (САРС) і на 80% виконані оздоблювальні, електромонтажні та сантехнічні роботи.

На 100% виконані фундаменти і на 80% каркас будівлі основної аварійно-рятувальної станції (ОАРС), оздоблювальні роботи не виконувалися.

На 85% виконані роботи з монтажу з / бетонної огорожі ШЗПС, на 60% виконані роботи по встановленню загороджувальної "Єгози".

Придбано і встановлено: за ШЗПС - 91% світо-сигнальних вогнів (ССВ), по РД-1 і МРД - 52% вогнів ССВ.

На 25% виконані фундаменти під об'єкти РТЗ (радіо-технічне забезпечення польотів).

Довжина нової злітно-посадкової смуги аеропорту складатиме 4000м, а ширина – 60м.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку