Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

В Іллічівському районі м. Маріуполя з’явиться Римсько-Католицька церква.

Інспекцією видано дозвіл на виконання будівельних робіт з будівництва Римсько-Католицької церкви по пр. Металургів, 137-а в Іллічівському районі м. Маріуполя.

Проектом передбачено розміщення на ділянці будівництва комплексу будівель та споруд, а саме: будівля церкви, дзвіниця, адміністративний корпус, з’єднаний перехідом з будівлею церкви, підземний туалет, відкрита автостоянка на 14 машино-місць.

Будівля церкви – одноповерхова, хрестоподібної форми в плані. Проектом передбачено три входи в будівлю. На отм. 0.000 запроектовані: вівтар, зал площею 284,2кв.м, два кіоски. Висота будівлі до низу христа складає 15м.

Адміністративний корпус – двоповерховий П - образної форми в плані. На першому поверсі запроектовані: канцелярія, зал засідань, трапезна, кухня та інші адміністративні приміщення. На другому поверсі розташовані житлові приміщення та клас воскресної школи.

Загальна площа будівлі церкви – 354,7кв.м, будівлі адміністративного корпусу – 585,2кв.м

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку