Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Конкурс на кращій збудований та введений в експлуатацію в 2010 році об'єкт

В управлінні містобудування та архітектури Донецької облдержадміністрації 28 березня 2011 року відбудеться конкурс на кращій збудований та введений в експлуатацію в 2010 році об'єкт, за 7-ма номінаціями:

1) Промислові підприємства та об’єкти виробничого призначення;
2) Житлове будівництво;
3) Культові споруди;
4) Об’єкти соціально-культурної та оздоровчої сфери та відпочинку;
5) Інженерні споруди та об’єкти транспортної інфраструктури;
6) Адміністративно-офісне та готельне будівництво;
7) Об’єкти торгівельного та громадського призначення.

Останній термін прийому матеріалів на конкурс 21.03.2011. Матеріали та інформацію про об'єкти, які будуть приймати участь у даному конкурс, надавати до управління містобудування та архітектури Донецької облдержадміністрації (м. Донецьк, вул. 50-річча СРСР, буд. 149, 9-й поверх, тел/факс (062) 338-11-83, 305-18-82).

Необхідна інформація:

• відомості про об’єкт (повна назва об'єкту, адреса об'єкту), характеристика (специфіка та позитивні якості, особливості проектування та будівництва) та відомості про замовника, проектувальників і будівельників об'єкту (ПІБ, повна назва організації, контактні телефони).

• генеральний план, основні креслення, в розмірах зручних для перегляду.

• фотокартки загальних виглядів будинку, панорами комплексів, фотознімки інтер'єрів, знімки фрагментів фасадів будинків і елементи благоустрою. На зворотній стороні фотокартки зазначити назву об'єкта і зображеного елемента або деталі.

• Матеріали бажано надавати на планшеті.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку