Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Інформація для споживачів і сучасних виробників вікон та дверей

Інспекцією державного-архітектурно будівельного контролю у Донецькій області проводяться планові перевірки виробників будівельної продукції, зокрема виробників вікон та дверей полівінілхлоридних на відповідність вимогам ДСТУ Б В.2.6-15-99 «Вікна та двері полівінілхлоридні. Загальні технічні умови».

Виробництво вікон та дверей полівінілхлоридних підлягає обов’язковій сертифікації в Україні. Виробників даної продукції на ринку велика кількість, але якістю своєї продукції можуть похвалитися далеко не всі. Навіть найелітніше, найкраще вікно можна зіпсувати не проведенням періодичних випробувань відповідно до вимог діючих стандартів та похибками при його встановленні.

У ході перевірок, проведених інспекцією, виявлено, що на підприємствах відсутній контроль виробництва: від закупівлі комплектувальних та допоміжних матеріалів до передачі продукції замовнику. Як наслідок, вчасно не виявляються та не попереджаються можливі невідповідності продукції та недоліки в роботі.

Крім того, виробниками не передбачається проведення контрольних випробувань якості продукції, вивчення нових розробок та застосування інновацій, аналіз ринку та врахування усіх побажань та зауважень замовників.

При купівлі вікон і дверей та обираючи фірму, яка встановить Вам вікна, краще віддати перевагу тій, яка вже має досвід роботи в цій галузі, власне виробництво та репутацію виробника, що турбується про якість своєї продукції. Вимагайте від виробників сертифікат відповідності та гігієнічні висновки, ліцензію на встановлення полівінілхлоридних виробів.

Додержання виробниками зазначених заходів забезпечить бездоганну якість продукції у виробах, а також визнання споживачем на ринку товарів та послуг.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку