Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Меліоративне поліпшення сільськогосподарських земель (сінокоси) в заплаві р. Полтавка Костянтинівського району

Інспекцією видано дозвіл на виконання робіт з меліоративного поліпшення сільськогосподарських земель (сінокоси) у заплаві річки Полтавка Полтавської сільської ради Костянтинівського району.

Ділянка будівництва розташована на південній околиці с. Полтавка Костянтинівського району Донецької області.

Під час весняного танення снігу та у період затяжних дощів відмічається затоплення даної ділянки. Через необмежений відвід поверхневих вод відбувається підйом рівня ґрунтових вод та заболочування сінокосів загальною площею 10 га.

З метою використання землі по призначенню, були передбачені заходи по меліоративному поліпшенню земель Полтавської сільської ради.

Проектом передбачено:

- розчистка річки-водоприймача протягом 0,668км

- будівництво відкритого дренажу

- залуження

Вказані заходи дозволять покращити загальний санітарний стан річки, пойми та прилеглої території та подальше використання заплавних земель під сінокоси.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку