Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Про проведення в СВЦ «Експодонбас» виставки «Архітектура і будівництво»

В СВЦ «Експодонбас» 10 березня відбулося відкриття Всеукраїнської будівельної виставки «Архітектура і будівництво», яка триватиме до 13 березня. Організатором виставки виступає ВАТ «Спеціалізований виставочний центр» за підтримки Головного управління регіонального розвитку, залучення інвестицій та зовнішньоекономічних відносин Донецької облдержадміністрації.

«Архітектура і будівництво» - це найкрупніша будівельна виставка південно-східної України, яка проводиться з 1997 року. Експозиція виставки складається з 18 тематичних напрямків, у тому числі будівельні та оздоблювальні матеріали, ремонтні роботи, проектування, архітектура, забудовники, «нульовий цикл», фундамент, комунікації, каркас, фасад, реконструкція та ін.

В рамках ділової програми виставки заступник начальника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області Міхєєв І. Є. доповіcть про : «Необхідність отримання дозвільних документів. Проблеми що виникають при порушенні містобудівного законодавства. Незаконне будівництво»

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку