Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Інспекцією прийнято до експлуатації реконструйований резервуарний парк нафтопродуктів

Реконструкція парку нафтопродуктів

На території Спартаківської сільської ради завершено будівництво, яке вносить вклад у розвиток науки у галузі паливно-енергетичної інфраструктури. Товариство з обмеженою відповідальністю «Донагропостач» отримало сертифікат відповідності проектній документації, вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил на реконструйований резервуарний парк нафтопродуктів. Парк містить в собі комплекс будівель та насосних станцій, ємності для зберігання нафтопродуктів та інші. Окремо слід зазначити протипожежний резервуар ємністю 1061 м3.

Майданчик Реконструкції

Особливістю цього комплексу є закінчена будівництвом дослідно-промислова установка стабілізації вуглеводної сировини та отримання альтернативних палив. В умовах енергетичної кризи дуже важливим є вклад в дослідження шляхів отримання альтернативних палив. Дослідно-промислова установка Ц42 має потужність 25000 тонн/рік.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку