Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Щодо введення в експлуатацію самовільно побудованих індивідуальних (садибних) житлових будинків

12.03.2011 року набрав чинності Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 N3038-VI.

Розділом V п.9 вищезазначеного закону передбачено прийняття в експлуатацію збудованих до 31 грудня 2009 року індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків І та ІІ категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт і заяви про прийняття в експлуатацію яких подаються до 31 грудня 2012 року.

Прийняття в експлуатацію зазначених об’єктів здійснюється безоплатно інспекціями державного архітектурно-будівельного контролю за результатами технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж таких об’єктів за наявності документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, на якій розміщений такий об’єкт, протягом 30 днів з дня подання заяви.

Але необхідним є зауваження, що порядок прийняття в експлуатацію таких об’єктів і проведення технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж ще не визначений центральним органом виконавчої влади з питань будівництва, містобудування та архітектури.

Про прийняття Кабінетом Міністрів України нових форм дозвільних документів буде повідомлено додатково на офіційному сайті Інспекції.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку