Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

У Калінінському районі Донецька з’явиться новий тризірковий готель на 160 номерів

Інспекцією ТОВ «Компанія «Будівельник» видано дозвіл на виконання підготовчих робіт з будівництва тризіркового готелю (Campanile) на 160 номерів по пр. Ілліча, 15 ж у Калінінському районі м. Донецька. Будівельні роботи буде виконувати ТОВ «Герц» Будівельно-монтажне управління».Строк виконання підготовчих робіт - до 30 липня 2011. Підготовчі роботи передбачають проведення наступних видів робіт: винесення меж земельної ділянки, тимчасове огородження будівельного майданчика в межах відведеної території, валка дерев, що попадають під забудову, демонтаж існуючої одноповерхової будівлі туалету, труби, малих архітектурних форм та інші види робіт.

Сподіваємося, що новий тризірковий готель у Калінінському районі стане одним з найкращих готелів у Донецьку, який буде приймати відвідувачів Євро-2012.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку