Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Про позовно - претензійну роботу Інспекції

На виконання повноважень по здійсненню позовної роботи щодо стягнення штрафів, накладених на підставі ст.1 Закону України «Про відповідальність підприємств, їх об`єднань, установ та організацій за правопорушення у сфері містобудування», юридичним відділом Інспекції було подано 8 позовних заяв, а саме:

- 1 позов по стягненню штрафу за виконання будівельних робіт без дозволу;

- 5 позовів по стягненню штрафу за не виконання припису Інспекції;

- 2 позова по стягненню штрафу за експлуатацію споруд без прийняття їх приймальною комісією.

Всього за І квартал 2011 року Інспекція вступила до адміністративного провадження у якості позивача та відповідача у 47 справах. В провадженні Господарського суду Донецької області знаходяться 26 справ, за якими Інспекцією було подано позовні заяви, та злучено у якості відповідача та третьої особи. У якості відповідача та третьої особи Інспекцію залучено у 19 справах про визнання права власності у судах загальної юрисдикції.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку