Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Інспекція взяла участь у суботнику

За Указом Президента України № 855/98 від 6 серпня 1998 року, в Україні щорік у третю суботу квітня святкують Всесвітній День Довкілля. За такий короткий час в українців вже з'явились певні традиції відзначання цього дня. Державні установи, екологічно свідома громадськість, різні організації, заводи та компанії, студенти та школярі проводять так звані «зелені толоки», висаджують дерева, упорядковують парки та сквери, ведуть просвітницьку діяльність, ознайомлюють громадськість з проблемами екології у світі, в Україні та їхньому регіоні в цілому.

Інспекція державного архітектурно - будівельного контролю у Донецькій області також не залишилась осторонь активного суспільного життя та на виконання листа Держархбудінспекції та розпорядження Кабінету Міністрів України «Деякі питання щорічної акції «За чисте довкілля» 16 квітня 2011 забезпечила проведення Дня благоустрою територій м. Донецька та міст і районів області.

У суботнику взяли участь більше 50 працівників Інспекції.

Під час суботника були виконані роботи по прибиранню території. Прибрані дороги та тротуари, впорядковані газони, висаджені дерева та чагарники.

Участь у Дні довкілля представників Красноармійського відділу Інспекції в м.Добропілля у міському парку з працівниками КП «Добропільського СЄЗ»

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку