Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Дороги Донеччини до ЧЄ підготують вже цього року

Будівництво дороги

Дорожньо-транспортна інфраструктура Донеччини буде готова до Євро-2012 вже цього року. Про це сказав голова облдержадміністрації Анатолій Близнюк.

За його словами, значна частина коштів буде спрямована на дороги обласного центру. При цьому, щоб мінімізувати незручності для людей, ремонтні роботи будуть проходити в нічний час доби. Він також повідомив, що особливу увагу буде приділено не тільки реконструкції та будівництву дорожнього полотна, але і придорожньої інфраструктури, її благоустрою та озелененню.

Анатолій Близнюк підкреслив, що створювана готельна база в Донецьку дозволить прийняти матчі групового турніру. Успішно ведеться реконструкція залізничного вокзалу. В аеропорт завезено вже 30% необхідного обладнання. Здача аеропорту в експлуатацію залишається незмінною – кінець поточного року.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку