Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Щодо проведення ліцензійної комісії

21.04.2011р. відбулося засідання ліцензійної комісії Інспекції Держархбудконтролю у Донецькій області, на якому було розглянуто 68 заяв суб’єктів господарювання (з них 52 - заяви на видачу нової ліцензії, 16 - заяв на зміну переліку робіт до діючої ліцензії).

За результатами засідання з урахуванням зауважень та пропозицій членів комісії було прийнято рішення підтвердити спроможність 67 суб’єктів господарювання, що подали заяви, здійснювати господарську діяльність, пов’язану із створенням архітектури, а 1 заявнику було відмовлено, у зв’язку із невідповідністю ліцензійним вимогам.

Також на засіданні було розглянуто результат позапланової перевірок дотримання суб’єктом господарювання ліцензійних умов, та прийнято рішення після з’ясування додаткових обставин даної справи, перенести слухання на наступне засідання.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку