Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

До уваги громадян!

Інспекція повідомляє, що у зв’язку з проведенням ліквідаційних заходів інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області, відповідно до наказу Інспекції від 28 квітня 2011 року № 83 «Про здійснення заходів, пов'язаних з ліквідацією інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області» повноваження щодо управління справами Інспекції передано ліквідаційній комісії, у зв’язку з чим право підпису документів від імені інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області надано першому заступнику начальника інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області, голові ліквідаційної комісії Мельник Світлані Тимофіївні.

Кореспонденція направлена на адресу Інспекції повинна бути адресована на ім’я першого заступника начальника інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області, голові ліквідаційної комісії Мельник С. Т.

Термін проведення ліквідації інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області до 29 серпня 2011 року.

Зразок заяви (скарги пропозиції) розміщено в розділі /Інформація для громадян/ Інспекція роз’яснює/

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку