Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

ПАТ «Донбасенерго» завершило реалізацію пілотного проекту реконструкції енергоблоку №4 Старобешівської ТЕС.

Реконструкція енергоблоку

Інспекцією видано сертифікат ПАТ «Донбасенерго» СБ Старобешівська ТЕС, який засвідчує відповідність закінченого будівництвом об’єкта проектній документації за адресою: Старобешівський район, смт. Новий Світ, вул. Станціонна, 3

Проект «Старобешівська ТЕС. Реконструкція. Блок станційний № 4 » є переможцем Всеукраїнського конкурсу «Лідер паливно-енергетичного комплексу» в номінації «Природоохоронний проект». Це перший в СНД проект з установки котла з АЦКС.

Проектом реконструкції Старобешівської ТЕС передбачено заміну існуючого котла паровиробництвом 640 т/г з факельним спаленням твердого палива на котлоагрегат паровиробництвом 670 т/г з екологічно чистою технологією спалення низькосортного твердого палива в циркулюючому кип’ячому шарі (ЦКШ).
За результатами проведеної реконструкції на Старобешівській ТЕС з'явилася можливість позбутися відходів вуглезбагачення - 20 млн. тонн антрацитових шламів Донецької та Луганської областей, знизити концентрацію пилу в 50 разів, зменшити на 80% викиди оксиду азоту й сірки.

Щодо рентабельності енергоблоку - зниження собівартості виробленої електроенергії очікується в межах 30%.

Основні показники енергоблоку №4 Старобешівської ТЕС після реконструкції:

Потужність – 215 МВт

Парова продуктивність котла – 670 т/г

Теплова потужність котла – 520 МВт

Річний обсяг виробництва електроенергії – 1,505 млрд. квт

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку