Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Створено нові територіальні органи Держархбудінспекції

Кабінет Міністрів України створив територіальні органи Державної архітектурно-будівельної інспекції. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Віктор Тихонов. Територіальні органи Держархбудінспекції, як було сказано, створені у всіх областях, а також в АР Крим та містах Києві і Севастополі.

За словами урядовця, новостворені є правонаступниками територіальних органів Державної архітектурно-будівельної інспекції – урядового органу, що діяв у системі Міністерства регіонального розвитку та будівництва, територіальних органів Державної житлово-комунальної інспекції - урядового органу, що діяв у системі Міністерства житлово-комунального господарства України, з питань державного архітектурно-будівельного контролю, контролю у сфері житлово-комунального господарства.

Віктор Тихонов зазначив, що територіальні органи, які ліквідуються, продовжують виконувати свої повноваження до передачі таких повноважень територіальним органам, які утворюються.

Для інформації, відповідно до пункту 6 Положення про Державну архітектурно-будівельну інспекцію України, затвердженого Указом Президента України від 08.04.2011 № 439 Держархбудінспекція України здійснює свої повноваження безпосередньо та через свої територіальні органи в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі або міжрегіональні (повноваження яких поширюються на декілька регіонів) територіальні органи.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку