Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Інспекцією прийнято в експлуатацію реконструйовану будівлю дитячої молочної кухні в Центрально-Міському районі м. Макіївки.

Дитяча молочна кухня

Враховуючи збільшення потреб населення в дитячому молочному харчуванні та розширення асортименту продукції, КУ «Муніципальне будівництво» Макіївської міської ради проведена реконструкція існуючої молочної кухні з використанням нового технологічного обладнання.

Проектом була передбачена реконструкція існуючої одноповерхової будівлі молочної кухні з надбудовою 2-го поверху над виробничими приміщеннями з улаштуванням мансардного поверху. Крім того, до зовнішньої стіни була прибудована 3-поверхова прибудова.

Слід зазначити, що на дитячій молочній кухні з'явилася модернізована технологічна лінія, із сучасним обладнанням, розширився асортимент продукції та її кількість.

У період експлуатації на молочній кухні планується виготовляти до 2,5т молочної продукції на добу.

Збільшення потужностей дозволить годувати не тільки своїх малюків, а й реалізовувати продукцію в сусідні міста. Таке бажання вже висловили Харцизьк і Донецьк.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку