Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Інспекцією направлено п’ять об’єктів для участі у Всеукраїнському конкурсі

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області направлено до Державної архітектурно-будівельної інспекції України п’ять об’єктів для участі у Всеукраїнському конкурсі на кращий збудований об’єкт 2010 року у Донецькій області.

У Всеукраїнському конкурсі приймуть участь:

1.Будівництво двох багатоповерхових будинків з вбудовано-прибудованими адміністративно-торговельними приміщеннями, підземними та гостьовими автостоянками по пр. 25-річчя РККА в м-ні 18 у Ворошиловському районі м.Донецька. Перша черга: Житловий будинок № 2 по пр.Маяковського,20 «б» у Ворошиловському районі м.Донецька.
Замовник будівництва - ТОВ « Донбаська інвестиційно-будівельна компанія »
Підрядник – ТОВ « Міське будівництво »
Проектувальник - ТОВ «АК « Інжинірінг-Донбас »

2.Будівля культурно-громадського торговельного центру на перехресті вул.Постишева та пр.Садового у Ворошиловському районі м.Донецька. Перша черга: чотирьох поверховий торговельно - розважальний центр. Друга черга: багатоповерховий культурно-громадський центр.
Замовник будівництва - ТОВ «Домус»
Підрядник – ТОВ «Будівельна компанія « ВІРА »
Проектувальник - ТОВ «СРЕДА»

3.Закінчена будівництвом адміністративна будівля з вбудовано-прибудованими об'єктами громадського призначення та підземною автостоянкою пр.Хмельницького, 102 у Ворошиловському районі м. Донецьк.
Замовник будівництва - ПрАТ "КЕПІТЕЛ БІЛДІНГ КОРПОРЕЙШЕН"
Підрядник – ТОВ "БТК"
Проектувальник - ТОВ "ПБК "Архбудпроект"

4.Реконструкція незавершеного будівництва 8-ми поверхової будівлі для розміщення служб Маріупольського відділення Дніпропетровської філії ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем.» (без дизель-генераторної установки).
Замовник будівництва - ДФ ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем.»
Підрядник – ТОВ «РУБІКОН – ТРЕЙДІНГ»
Проектувальник - Виконавчий кооператив «Творча майстерня «МОДУС»

5.Тепличний комплекс по вул. Алмазна, 88А. м.Єнакієве.
Замовник будівництва - ПП «Смачний томат»
Підрядник – МП «Партнер» у формі ТОВ
Проектувальник - ВКТ «Мастер»

Всі зазаначені об’єкти були визначені переможцями конкурсу «Кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в Донецькій області у 2010 році», проведеного управлінням містобудування та архітектури Донецької облдержадміністрації 28.03.2011.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку