Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Прийнято в експлуатацію адміністративний будинок по б. Пушкіна, 7б у Ворошиловському районі м. Донецька

Адміністративний будинок

Інспекцією прийнято в експлуатацію адміністративний будинок з вбудованою підземною та гостьовою автостоянкою по б.Пушкіна, 7б у Ворошиловському районі м.Донецька.

Збудований та прийнятий в експлуатацію адміністративний будинок з офісними приміщеннями, з необхідними залами для конференцій на кожному з поверхів, побутовими приміщеннями і кухнею з рестораном для потреб працюючого персоналу має сім поверхів. На першому поверсі розташовано центральний хол з гардеробом, універсальний зал на 50 чоловік, зал конференцій приблизно на 20 чоловік та ресторан. На 2,3,4,5 поверхах передбачені офісні приміщення універсального типу, зал конференцій, технічні та побутові приміщення. На 6 поверсі передбачені офісні приміщення на 4 кабінета. На 7 поверсі – 2 кабінета типу резиденції для керівництва з приміщеннями для зустрічей та відпочинку.

Замовник будівництва – ЗАТ «Укрінвест»
Генпроектувальник – ТОВ «АК АРТ-БУД»
Генпідрядник – ТОВ «АК АРТ-БУД»
Загальна площа будівлі – 8643,7кв.м

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку