Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Виявлено факт самовільного будівництва в м. Артемівськ

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області встановлен факт ведення підготовчих робіт без дозвільних документів.

Встановлено, що по вул.Леніна, 3 в м. Артемівськ ФОП Пирожковим Б.Е. без оформлення дозвільних документів в Інспекції та без затвердженої проектної документації проводяться будівельні роботи, чим порушуються ст. 35 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»; ст. 27 Закону України « Про архітектурну діяльність».

ФОП Пирожков Б.Е. вчинив правопорушення передбачене ч.ІІІ ст.96 КУпАП і буде притягнутий до адміністративної відповідальності. Інспекцією надано припис від 07.06.2011 про усунення порушень.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку