Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Про проведення Інспекцією прес-конференції

Прес-конференція

10.06.2011 р. в Інспекції державного архітектурно – будівельного контролю у Донецькій області проведена прес-конференція з питання незгоди мешканців житлового будинку №48 «а» по вул. Університетській у Ворошиловському районі м. Донецька з будівництвом багатоповерхової будівлі біля будинку. В заході прийняли участь представники місцевої преси, Інтернет ресурсів тощо.

З боку Інспекції надали коментарі з вищезазначеного питання начальник інспекції Курчин О. Г., перший заступник начальника Мельник С. Т. та начальник юридичного відділу Колот Р. В.

Відкрив прес-конференцію начальник інспекції державного архітектурно – будівельного контролю у Донецькій області Курчин Олег Геннадійович.

Курчин О. Г., Колот Р. В., Мельник С. Т. роз’яснили мешканцям будинку та присутнім журналістам про законність виконання робіт з демонтажу існуючої будівлі. Було зазначено, що відповідно до ст. 35 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Інспекцією 02.06.2011 за номером ДЦ01211002156 зареєстровано повідомлення про початок виконання підготовчих робіт з будівництва багатоповерхової будівлі з житловими апартаментами, з вбудованими нежитловими приміщеннями та вбудовано-прибудованими паркінгами до 200 машино-місць по вул. Університській, 48.

Замовник будівництва – корпорація «МАКО». Земельна ділянка належить забудовнику на підставі договору оренди земельної ділянки зареєстрованого в реєстрі за №1390 в Управлінні Держкомзему у м. Донецьк.

Для перевірки відповідності проведення робіт згідно з зареєстрованим повідомленням Інспекцією заплановано виїзд на вищезазначений об’єкт.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку