Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Про проведення розширеної апаратної наради

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області 16.06.2011 проведена розширена апаратна нарада за участю начальників структурних підрозділів та головних державних інспекторів.

На нараді обговорені постанови Кабінету Міністрів України, які прийняті відповідно до Закону України “ Про регулювання містобудівної діяльності ”.

Під час проведення апаратної наради, начальник та заступник начальника юридичного відділу надали роз’яснення головним державним інспекторам відповідно до постанови КМУ «Про затвердження Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю».

Крім того, на нараді ґрунтовно проаналізовано стан виконавчої дисципліни у трудовому колективі та вжиті необхідні заходи для забезпечення її належного стану.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку