Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Начальник інспекції провів зустріч з ініціативною групою мешканців з питань будівництва на місці колишнього готелю «Дружба».

В Інспекції державного архітектурно будівельного контролю у Донецькій області 21 червня Курчиним О. Г. проведена зустріч з представниками ініціативної групи мешканців будинку 48-А по вулиці Університетській м.Донецька.

В заході прийняли учать: забудовник об’єкта будівництва по вул.Університетській, 48, проектувальник та представники місцевої преси.

В ході зустрічі були розглянуті питання незгоди мешканців житлового будинку №48 «а» по вул. Університетській у Ворошиловському районі м.Донецька з будівництвом багатоповерхової будівлі біля будинку.

Курчин О. Г. роз’яснив, що замовником будівництва, корпорацією «МАКО», по вул. Унівенрситетській, 48 проводяться роботи підготовчого періоду відповідно до зареєстрованого Інспекцією повідомлення від 02.06.2011 №ДЦ1211002156 про початок виконання підготовчих робіт з будівництва багатоповерхової будівлі з житловими апартаментами, з вбудованими нежитловими приміщеннями та вбудовано-прибудованими паркінгами до 200 машино-місць.

Зазначено, що на сьогодні ДП "Донецкий ПромстройНИИпроект" проведено дослідження технічного стану житлового будинку по вулиці Університетській 48-А про результати якого буде повідомлено на наступній зустрічі, яка відбудеться 21 липня 2011р.

Крім того, на зустрічі було порушено питання проведення робіт з реконструкції підвального приміщення в житловому будинку №30 під магазин промислових товарів з устроєм окремого входу та сходин по вул. Університетській у м. Донецьку.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку