Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Інспекція на захисті прав мешканців житлового будинку вул. Туполева м. Донецька

Будинок на вул.Тополева

До Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю надійшла колективна скарга від мешканців житлового будинку № 9 по вул. Туполева, в якій ними було повідомлено про незаконне будівництво біля житлового будинку № 9 без згоди їх мешканців, яке здійснюється з порушенням земельного законодавства, санітарних норм тощо.

Інспекцією проведено перевірку за вказаними у заяві фактами, в результаті якої встановлено факт виконання будівельних робіт з будівництва прибудови до квартири № 7 у житловому будинку № 9 по вул. Туполева у Кіровському районі міста Донецька.

Перевіркою встановлено, що вищевказані будівельні роботи виконуються Левулом Гурієм Лотійовичем без проекту та без дозволу на виконання будівельних робіт.

Крім того, стало відомо що правовстановлюючий документ на земельну ділянку під організацію прибудови у Левула Г.Л. відсутній.

Інспекцією Держархбудконтролю у Донецькій області було вжито всіх можливих заходів для припинення правопорушення містобудівного законодавства Левулом Г.Л. та захисту прав та інтересів мешканців житлового будинку № 9 по вул. Туполева.

Так, у березні 2011 року Інспекція звернулася до Донецького окружного адміністративного суду з позовом до фізичної особи-підприємця Левула Гурія Лотійовича про зобов’язання припинити будівельні роботи.

Постановою Донецького окружного адміністративного суду від 19.04.2011 року позовні вимоги Інспекції задоволено, Левула Гурія Лотійовича зобов’язано зупинити будівельні роботи з будівництва прибудови до квартири № 7 у житловому будинку № 9 по вул. Туполева у Кіровському районі міста Донецька.

Разом з тим, за заявою Інспекції Кіровським РВ ДГУ ГУМВС України в Донецькій області порушено кримінальну справу відносно Левула Г.Л. за наявністю ознак злочину з самовільного зайняття земельної ділянки та самовільного будівництва, передбаченого ч.2 ст. 197-1 КК України.

Отже, завдяки Інспекції Державного архітектурно-будівельно контролю у Донецькій області, жахливі події, які відбувались по вул.Туполева біля житлового № 9 зупинено, справедливість поновлено, винна особа за скоєний злочин в подальшому буде притягнута до відповідальності правоохоронними органами.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку