Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

До відома замовників будівництва!

До відома замовникам

Затверджені критерії, яким повинні відповідати експертні організації, що здійснюють експертизу проектів будівництва.

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України наказом від 23.05.2011 №53 затверджені критерії, яким повинні відповідати експертні організації, що здійснюють експертизу проектів будівництва.

Експертні організації, що здійснюють експертизу проектів будівництва, незалежно від форм власності мають відповідати наступним критеріям: мати статус юридичної особи; повинні бути укомплектовані штатом експертів з відповідним освітньо - кваліфікаційним рівнем.

При цьому в організації повинна бути в наявності організаційно-методична документація, необхідна для проведення експертизи проектів будівництва, власне або орендоване приміщення для розміщення персоналу, яке повинно відповідати чинним санітарним нормам і правилам, режимно-секретний підрозділ.

Перелік експертних організацій, що відповідає цим критеріям, формується та оприлюднюється Мінрегіонбудом на його офіційному сайті.

Дані критерії прийняті на виконання закону "Про регулювання містобудівної діяльності" та впорядковують вимоги до експертних організацій, що здійснюють будівельну експертизу.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку