Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Підтримуємо вітчизняного виробника - комбікормовий завод та свиновідгодівельний комплекс.

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області ПАК «АПК – Інвест» зареєстрована декларація про готовність до експлуатації 1 черги будівництва комбікормового заводу продуктивністю 250 т/добу з елеватором (четвертий пусковий комплекс) та декларація про готовність до експлуатації свиновідгодівельного комплексу з замкненим циклом (другий пусковий комплекс)

Комбікормовий завод Приватного Акціонерного Товариства «АПК – Інвест» розташовано на території Рівненької с/р Красноармійського району Донецької області.

До складу першої черги будівництва четвертого пускового комплексу входить: бокс обслуговування автомобілів з пунктом передрейсового контролю, паливно заправний пункт з операторською та підземним сховищем світлих нафтопродуктів ємністю 85 куб. м., склад шин, склад ПММ в бочкотарі, відкритий склад сонячного масла ємністю 200 куб. м, відкрита стоянка легкових і вантажних автомобілів товариства. Загальна площа 1 черги будівництва комбікормового заводу - 4716,6кв.м.

Наявність цього заводу - одна з конкурентних переваг компанії. Власне виробництво дозволяє чітко контролювати якість комбікормів, відстежувати їх вплив на вирощуваних тварин, домагатися оптимального раціону відповідно до програми дорощування і відгодівлі, що в результаті знижує собівартість кінцевої продукції.

Свиновідгодівельний комплекс розташовано на території Ульянівської с/р Красноармійського району Донецької області.

Проектом будівництва свиновідгодівельного комплексу реалізовано будівництво будівель відкормочника №1, а саме: корпусів відгодівлі свиней з комунікаційною галереєю і будівель маточника №1 з перегінною галереєю. Загальна сума площ будівель та споруд по другому пусковому корпусу – 25035,1кв.м

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку