Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Прийнято в експлуатацію 1-чергу зблокованого адміністративного комплексу у Ворошиловському районі міста Донецька.

Ділянка під будівництво адміністративного комплексу з підземним гаражем - автостоянкою розташована у Ворошиловському районі м. Донецька, на перехресті пр.Миру та вул. 50-років СРСР.

Прийнята в експлуатацію 1 черга будівництва (блок адміністративного комплексу) розташована уздовж проспекту Миру. В другій черзі будівництва планується прибудова до нього блоку, розташованого уздовж вул. 50-років СРСР м. Донецька.

Замовник будівництва – ТОВ «Плаза»
Генеральний підрядник – ТОВ «Фірма «Дельта-холдінг»
Генеральний проектувальник – ЧП «Аттік-М»

В прийнятій в експлуатацію адміністративній будівлі з першого по п’ятнадцятий поверх розташовані офісні приміщення загальна площа яких складає 14659,3кв.м. Площа паркінга на відмітці -6.000 – 1287,7кв.м, кількість парко-місць на відмітці -6.000 – 34 шт, площа паркінга на відмітці – 3.000 – 1298,6кв.м, кількість парко-місць на відмітці – 3.000 – 34шт.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку