Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Про проведення моніторингу об’єктів в межах зон охорони пам’яток, водойм, а також парків та скверів

Інспекцією проведено моніторинг щодо необґрунтованої забудови в межах зон охорони пам’яток, схилів і берегів водойм річок, а також парків та скверів, розташованих у м.Слов’янську, м. Краматорську, м. Костянтинівка та на території Слов’янського і Костянтинівського районів.

Перевірка зазначених зон Інспекцією проводилась на виконання п.22 доручення Кабінету Міністрів України від 20.01.2011 №1330/2/1-11 до протоколу від 11.01.2011 №1-1/30 за результатами засідання Громадської гуманітарної ради під головуванням Президента України Януковича В.Ф.

В ході проведеного моніторингу обстежено:
- у м. Слов’янську - 29 пам’ятників місцевого значення, у м.Артемівську - 5, у м.Костянтинівка - 10, у м.Краматорську - 1;
- у м.Артемівську - 1 пам’ятник обласного значення;
- у м.Святогірську та м. Дружківка - 2 пам’ятника національного значення;
- у Слов’янському районі - 6 пам’ятників археології;
- у Костянтинівському районі – 1 ландшафтний парк.

В результаті обстеження вищезазначеної території Інспекцією не виявлено випадків виконання будівельних робіт у зонах охорони пам’яток, схилів і берегів водойм річок, а також парків, скверів з порушенням містобудівного законодавства.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку