Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

ВАТ «Донецький булочно-кондитерський комбінат» в Інспекції зареєстровано декларацію про готовність до експлуатації хлібозаводу №6 у Пролетарському районі м. Донецька

булочно-кондитерський комбінат

Інспекцією зареєстровано декларацію про готовність до експлуатації нежитлових будівель та споруд реконструйованих під хлібозавод №6 з будівництвом додаткових будівель і споруд по вул. Північноуральській, 40 у Пролетарському районі м. Донецька (1 черга будівництва).

Замовник будівництва - ВАТ «Донецький булочно-кондитерський комбінат»

В процесі реконструкції до корпусу виготовлення сухих бараночних виробів: прибудовано будівлю вантажної рампи, зарядної електромонтажників, котельної, складу; проведено перепланування внутрішніх просторів відповідно з технологічним завданням, в результаті якого загальна площа приміщень складає – 7437,2кв.м; проведена реконструкція фасадів, у т. ч. заміна вікон та дверних блоків, утеплення фасадів, улаштування необхідного обладнання, улаштування систем вентиляції, кондиціювання та опалення.

До відома:
ВАТ «Донецький булочно-кондитерський комбінат» - один з найбільших виробників сухарно-бараночних і пряникових виробів в Україні.

До теперішнього часу до складу ВАТ "ДБКК" входило два хлібозаводи із загальною чисельністю близько 1500 чоловік.

Щомісяця підприємство виробляє близько 40 найменувань продукції високої якості в обсязі понад 2000 тонн.

На комбінаті впроваджена система управління безпекою харчових продуктів, яка відповідає вимогам ДСТУ 4161:2003, а також система управління якістю, яка відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2009, що підтверджується наявністю сертифікатів відповідності на продукцію комбінату.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку