Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Інспекцією надано сертифікат відповідності ТОВ «Виробниче об’єднання «Новатор» на 15-ти поверховий адміністративний будинок в Київському районі м. Донецька

Сертифікат відповідності

ТОВ «Виробниче об’єднання «Новатор» отримано сертифікат відповідності на закінчений будівництвом 15-ти поверховий адміністративний будинок з вбудованими приміщеннями громадсько-побутового призначення та вбудованим паркінгом.

Нова 15-ти поверхова адміністративна будівля «DUCATm» розташована в епіцентрі міста Донецька, на перехресті вулиці Челюскінців та проспекту Миру в Київському районі м.Донецька, і поєднує в собі передові архітектурні рішення та сучасний зовнішній вигляд.

Адміністративна будівля класу "А" відповідає міжнародним стандартам і пропонує 16840,3 м2 офісних площ.

На 1-15 поверхах будівлі розміщуються офісні приміщення. На верхніх поверхах розміщуються апартаменти класу de luxe, бізнес-апартаменти, бібліотека, бізнес-вітальні.

В підземному поверсі розміщується паркінг на 20 автомобілів, а також загрузочна та підсобні приміщення.

Конструктивна частина будівлі складається з монолітної фундаментної плити, колон, плит перекриття, діафрагм жорсткості. Конструктивна схема будівлі – каркасна. Стійкість будівлі забезпечена вертикальними діафрагмами жорсткості та горизонтальними дисками перекриття. Конструктивні елементи виконані з монолітного залізобетону. Зовнішні стіни виконані з цегли з використанням навісного вертикального фасаду.

Оздоблення фасаду виконано з використанням композитного матеріалу «Хамелеон» виробництва Франції та Японії. Унікальність фасаду полягає в тому, що його колір залежить від освітлення та кута огляду. В Україні це єдина будівля з подібною обробкою.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку