Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

В Донецької області завершено будівництво та реконструкція об’єкту хімічної промисловості

Завершення реконструкції заводу

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області надано ТОВ «Капахім Україна» сертифікат відповідності про прийняття в експлуатацію 1 черги будівництва будівлі комплексу з виробництва лінійної алкилбензолсульфокислоти на території Райгородоцької селищної ради за межами населених пунктів Слов’янського району.

Замовником будівництва виступає ТОВ «Капахім Україна».

Роботи з будівництва 1 черги виробничого комплексу здійснювались відповідно до дозволу Інспекції на виконання будівельних робіт від 01.06.2010р. №10/09/209.

Першою чергою було передбачено: будівництво складу лінійної алкилбензолсульфокислоти; складу лінійного алкилбензолу зі сливо-наливною естакадою; насосної №№1, 2, 3; виробничої будівлі; піддону збірників рідкої сірки; насосної водооборотного циклу; гадирні; точки зливу рідкої сірки; піддону для збірника сульфата натрію.

Виробництво призначене для випуску лінійної алкилбензолсульфокислоти (ЛАБСК), яка використовується в якості вихідного продукту для отримання алкилбензолсульфонатів - компонентів синтетичних миючих засобів.

Лінійна алкилбензолсульфокислота являє собою рідину, що отримується сульфуванням лінійного алкіл бензолу.

Потужність виробництва визначається встановленим основним обладнанням і складає 40000т/рік.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку