Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Визначені переможці конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2010 році

На виконання «Тимчасового положення про проведення конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 04.04.2011 №43 Державною архітектурно-будівельною інспекцією проведено конкурс на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2010 році за 8-ми номінаціями.

За результатами конкурсу по Донецькій області визначені наступні переможці:

- 1 місце в номінації «Об’єкти соціально-культурної та оздоровчої сфери» - "Будівля культурно-громадського торговельного центру на перехресті вул.Постишева та пр.Садового у Ворошиловському районі м.Донецька. Перша черга: 4-поверховий торговельно - розважальний центр. Друга черга: багатоповерховий культурно-громадський центр."

Замовник будівництва - ТОВ «Домус»
Підрядник – ТОВ «Будівельна компанія « ВІРА »
Проектувальник - ТОВ «СЕРЕДА»

- 1 місце в номінації «Промислові підприємства та об’єкти виробничого призначення» - "Тепличний комплекс по вул. Алмазна, 88А. м.Єнакієве."

Замовник будівництва - ПП «Смачний томат»
Підрядник – МП «Партнер»
Проектувальник - ВКТ «Мастер»

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку