Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Про зупинення будівельних робіт на об’єкті по вул.Р.Люксембург, 10 м.Донецька.

Інспекція державного архітектурно-будівельного контрою в Донецькій області повідомляє, що у зв’язку з відсутністю будь-яких документів, посвідчуючих право оренди земельної ділянки по вул.Р.Люксембург, 10 м.Донецька, Головним управлінням містобудування та архітектури Донецької міської ради (лист від 18.08.2010р. №01/14-3222) було відкликано погодження проектної документації магазину продовольчих товарів та студентського кафе, їх фасадів, раніш виданого ТОВ«Альфа – Спорт» по даному об’єкту.

На теперішній час Інспекцією замовнику будівництва фізичній особі – підприємцю Жильцову М. В. 26.08.2010 видано припис про зупинення будівельних робіт на вищезазначеному об’єкті.

Таким чином, будь які дії з боку ТОВ «Альфа-Спорт» щодо виконання будівельних робіт стосовно оздоблення фасадів по зазначеному об’єкту є противоправними та такими, що суперечать діючому законодавству.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку