Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Щодо проведення ліцензійної комісії

09.08.2011р. відбулося засідання ліцензійної комісії Інспекції Держархбудконтролю у Донецькій області, на якому було розглянуто 96 заяв суб’єктів господарювання (з них 80 - заяв на видачу нової ліцензії, 16 - заяв на зміну переліку робіт до діючої ліцензії).

За результатами засідання з урахуванням зауважень та пропозицій членів комісії було прийнято рішення підтвердити спроможність 93 суб’єктам господарювання, що подали заяви, здійснювати господарську діяльність, пов’язану із створенням архітектури, а 3 заявникам було відмовлено, у зв’язку із невідповідністю ліцензійним вимогам.

Також на засіданні було розглянуто результат позапланової перевірки дотримання суб’єктом господарювання ПП «РІВ-ЕЛЕКТРОМОНТАЖ» ліцензійних умов, згідно чого ліцензійною комісією були прийнято рішення щодо анулювання ліцензії на провадження будівельної діяльності серії АВ №409683 виданої Держархбудінспекцією наказом №25-Л від 21.10.2008 р. у зв’язку із встановленням факту передачі копії даної ліцензії іншій фізичній особі для провадження господарської діяльності.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку