Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Інспекцією зареєстровано декларацію ТОВ «ДІСК» про початок виконання робіт з будівництва багатоповерхового житлового будинку

Реконструкція житлового будинку

«Донбаська інвестиційно-будівельна компанія» розпочала будівництво 8 – ми поверхового житлового будинку з вбудовано - прибудованими адміністративно - торговельними приміщеннями та підземною автостоянкою.

Капітальна забудова житлового будинку займатиме земельну ділянку на проспекті 25-річчя РСЧА у Ворошиловському районі м. Донецька загальною площею 3004кв.м.

Основні технічні показники об’єкта будівництва:

Загальна площа будівлі – 11 815,35кв.м
Загальна площа квартир – 6949,44кв.м
Житлова площа – 3823,82кв.м
Загальна площа вбудовано-прибудованих приміщень житлового будинку 3692,08кв.м (у т.ч. комерційні приміщення – 1022,34кв.м, некомерційні приміщення – 2669,74кв.м)
Загальна площа підземної автостоянки – 2863,44кв.м
Кількість квартир – 27

Реконструкція житлового будинку

Несучі конструкції – монолітний залізобетонний каркас.
Огороджувальні конструкції – залізобетонні стіни та цегляні стіни зі спиранням на міжповерхові перекриття з подальшим улаштуванням навісного фасаду. Фасади – навісні вентильовані, з оздобленням природним каменем.

Будівельні роботи проводить ТОВ «Міське будівництво», проектувальник – ТОВ «Арх-Среда».

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку