Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Інспекцією виявлено факт самовільного будівництва чотирьох багатоквартирних житлових будинків у Київському районі м. Донецька.

Картинка

В ході моніторингу самовільного будівництва Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Донецький області виявлено будівництво чотирьох багатоквартирних житлових будинків у Київському районі м. Донецька.

Будинки розташовані за адресою вул. Собінова, 2к. Кожний будинок має чотири поверхи, загальна площа будинків складає 2465 кв. м.

Багато питань викликає якість будівельних матеріалів та будівельно-монтажних робіт (товщина захисного шару бетону, наявність та якість антикорозійної обробки тощо).

Картинка

Будівництво таких будівель без декларації чи дозволу на виконання будівельних робіт є грубим порушенням Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Інспекцією вживаються заходи по виявленню правопорушників для подальшого притягнення їх до відповідальності згідно чинного законодавства.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку