Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

До Дня міста і Дня шахтаря Інспекцією прийнято в експлуатацію два значущих для Донецька об’єкта

Дошкільний заклад Сонечко

Напередодні Дня міста і Дня шахтаря Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області прийнято в експлуатацію дошкільний учбовий заклад №370 після реконструкції в Кіровському районі.

В дитячому дошкільному закладі "Сонечко" (який з 1994 року не використовувався), на підставі отриманої декларації про початок виконання будівельних робіт, проведені роботи по зміцненню фундаменту будівлі, відремонтовано фасади і покрівля, замінено вікна, проведено повну ревізію водопровідної і каналізаційної системи. Також проведено ремонт внутрішніх приміщень, встановлено водонагрівальні баки, новий басейн з сучасними очисними системами, виконані значні роботи з озеленення та благоустрою території садочка: встановлено нові гойдалки та гірки, криті дерев'яні павільйони. У групах встановлено нові меблі, сантехніка, а також обладнані ігрові зони.

Відтепер 220 малюків найбільшого мікрорайону міста зроблять свій перший крок до здобуття дошкільної освіти.

Нагадаємо, що 25 серпня, у відкритті дитячого садка в Кіровському районі міста взяли участь Донецький міський голова Олександр Лук'янченко та голова Донецької обласної державної адміністрації Андрій Шишацький.

Новий житловий будинок

До Дня міста і Дня Шахтаря місту Донецьку ТОВ «Мал-Юст» було зроблено ще один подарунок, який дасть змогу новим сім’ям оселитися в 25267,0 кв.м площі житлового будинку в Калінінському районі м. Донецька.

18-ти поверховий житловий будинок з вбудованими об'єктами громадсько-торговельного призначення та підземною автостоянкою по вул. Овнатаняна (між вул. Краснодонська і Лазаренко) в Калінінському р-ні м. Донецька збудовано на підставі необхідних дозвільних документів, виданих Інспекцією.

На об’єкті генеральним підрядником ТОВ "Герц" Будівельно-монтажне управління" виконано згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами всі роботи, передбачені проектною документацією. Обладнання встановлено згідно з актами про його прийняття після випробування у встановленому порядку. Виконано роботи з благоустрою прибудинкової та прилеглої території, улаштовані дитячі майданчики та встановлено додаткове освітлення.

Інспекція готова і надалі працювати на те, щоб і в наступні роки радувати місто новими будинками, а донеччан - новим красивим і сучасним житлом.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку