Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Пілотний проект «Будуємо разом» набирає швидкість

Разом з вже розробленою програмою будівництва доступного житла в області, згідно з якою за 2011-2017 роки буде споруджено 5300000 кв. м житлової площі, запущено пілотний проект «Будуємо разом» щодо забезпечення молоді Донбасу доступним житлом.

Пілотний проект «Будуємо разом» вже реалізується в Старобешівському районі, на земельній ділянці в 9 га - з інфраструктурою, прямою трасою до Донецька (близько 30 км), з заповідником, який забезпечує прекрасне повітря.

На сьогоднішній день замовниками (учасниками проекту) вже зареєстровані в Інспекції повідомлення про початок виконання будівельних робіт, які надають право на будівництво чотирьох індивідуальних житлових будинків із господарськими спорудами на земельних ділянках №11, 13, 15, 14, що знаходяться в північно-західній частині п. Старобешево на землях, наданих саме для реалізації «Пілотного проекту будівництва індивідуального доступного житла «Будуємо разом».

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку