Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Будівництво житлового комплексу для молодих сімей Донецька

Будівництво нового ЖК

Донецьке регіональне управління Державного Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву приступає до створення житлового комплексу по вул. Багратіона в Будьонівському районі міста Донецька.

Будівництво комплексу здійснюватиметься на території, що виділена Донецькою міською радою, за соціально-орієнтованою міською програмою розвитку молодіжного житлового кредитування в Донецьку на 2002 – 2012 рр.

Згідно цієї Програми молоді сім'ї та самотні молоді громадяни до 35 років включно, перебуваючи на квартирному обліку у виконкомах районних рад, можуть взяти кредит на строк до 30 років.

Для бездітних сімей кредит дорівнює 3 % річних. Для сімей, що мають дітей: з 1 дитиною - безпроцентний кредит; 2-є дітей - 25% суми кредиту погашає держава; 3-є дітей - 50%.

Норма кредитування за площею складає 21 кв.м на кількість осіб +20 кв.м на сім'ю.

Вартість 1 кв.м житла на початковому етапі будівництва складає 5 900 грн. за 1 кв.м загальної площі. Кредитування здійснюється із державного, місцевого бюджетів і статутного капіталу Фонду.

Замовником по даному житловому комплексу виступає Донецьке регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний Фонд сприяння молодіжному будівництву»

Для довідки:

Комплекс житлових будинків буде розташований по вул. Багратіона, в кварталі № 1117-1118 в Будьонівському районі м. Донецька, який обмежений:

з півночі - існуючим проїздом, ведучому до торгового центру "АШАН" і проходячим уздовж південної межі території Донецького обласного протипухлинного центру;

зі сходу - вул. Полоцькою, що переходе у вул. Багратіона;

з півдня - вул. Багратіона;

із заходу - вул. Полоцькою, що переходе у вул. Горностаївську.

Існуюча забудова, що примикає до ділянки з півночі, є обгородженою територією Донецького обласного протипухлинного центру. Зі сходу, півдня і заходу від ділянки, забудова представлена 5-ти і 9-ти поверховими житловими будинками, а також будівлями і спорудами громадського призначення: одноповерховою будівлею інженерного блоку (котельною), двоповерховою будівлею дитячих ясел - саду № 281 на 280 місць.

Внутрішнє впорядкування прилеглої житлової забудови: є майданчики впорядкування і малі архітектурні форми.

Комплекс припускає розміщення чотирьох 9-ти поверхових житлових будинки.

У проектованих будинках №1, 2, 3, 4 розташовано по 72 квартири (всього 252 квартир), зокрема в кожному будинку:

1-кімнатних - 46 шт.
2-кімнатних - 17 шт.
3-кімнатних - 9 шт.

У складі проекту передбачаються: внутрішньоквартальні зелені насадження, майданчики для відпочинку дорослого населення, дитячі ігрові майданчики, автостоянки, майданчики для господарських потреб, спортивні майданчики.

Передбачений пристрій гостьових автостоянок.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку